You Are Here: Home » Showbizi » Ronela Hajati Me këngë të vjedhur

Ronela Hajati Me këngë të vjedhur

Ronela Hajati Me këngë të vjedhur

Këngëtarja Ronela Hajati, ka ardhur mjaft fuqishëm këtë vit tek “Kënga Magjike” me këngën “Mos ma lsho”, një krijim i realizuar nga Elgit Doda me tekst nga vetë këngëtarja.

Por, megjithëse kënga është shndërruar në një hit dhe po pëlqehet, ka zëra tjerë që thonë se kënga është e vjedhur nga verzioni origjinal “Watch out for this (Bumaye)” të Major Lazer, transmeton Tribuna.

Ju ftojmë të ndiqni të dy verzionet dhe të shihni nëse kënga është vërtetë e vjedhur apo jo.

 

Leave a Comment

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Scroll to top